Direktori

Ibu Pejabat

PENGARAH
Baharuhom Bin K.K. Sogon
TIM. PJA TUGAS-TUGAS KHAS
(Akan dimaklumkan kemudian)
TIM. PJA SEKTOR PEMBANGUNAN
Rosina Daisy Julius
TIM. PJA SEKTOR OPERASI DAN PENYENGGARAAN
Quirine @ Quirinus Jokinol
CAWANGAN LOJI DAN EMPANGAN
Robert Gampawi
CAWANGAN AGIHAN DAN AIR TAK BERHASIL (NRW)
Zuriatunnisa Mohammed Zulfikar
CAWANGAN PERANCANGAN DAN BAJET
Rohayah @ Norayati Binti Ladom
CAWANGAN PEMBANGUNAN DAN PELAKSANAAN
Chee Chun Chieh
CAWANGAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
Herlina Makanah
CAWANGAN PENGURUSAN AKAUN
Mary Rose Amui
CAWANGAN HAL EHWAL KORPORAT
Tzahrin Bin Mohd. Tahir
CAWANGAN ASET DAN STOR
James John Suanna
CAWANGAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
Isma Syafry Judin
CAWANGAN PENGUATKUASAAN
Azmie Bin Sabli
CAWANGAN MEKANIKAL DAN ELEKTRIKAL
Ir. Henry Ng Sau Chan
CAWANGAN KUALITI AIR, MAKMAL DAN UJI BAHAN
Mohd Syafawie Bin Mastar
CAWANGAN KONTRAK DAN UKUR BAHAN
Sr. Chew Yun Nor
CAWANGAN PEMBANGUNAN DAN BEKALAN AIR LUAR BANDAR
Ir. Wong Chen Tong
CAWANGAN PENYIASATAN DAN REKA BENTUK
Geofry Lousi

Kota Kinabalu

JURUTERA AIR DAERAH
Doddy Jude Anthony

Papar

JURUTERA AIR DAERAH
Afiq Abqari Bin Nain

Tuaran

JURUTERA AIR DAERAH
Idzatul Nazwa Binti Datu Zainuddin

Sandakan

JURUTERA AIR DAERAH
Ir. Duane Alvin William

Beluran

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Zaini Bin Tiksun

Kinabatangan

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Richard Lee

Tawau

JURUTERA AIR DAERAH
Abdul Halim Ag Marali

Merotai

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Jusafri Bin Idris

Pulau Sebatik

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Hairum Bin Hassan

Lahad Datu

JURUTERA AIR DAERAH
Muhammad Khaliluddin Bin Hasnan

Kunak

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Yahya Bin Made

Semporna

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Jusman Bin Abdullah

Keningau

JURUTERA AIR DAERAH
Mohammad Nurhassanal Bin Jinal

Tambunan

JURUTERA AIR DAERAH
Mohammad Shariffee Bin Muhin

Tenom

JURUTERA AIR DAERAH
Nazrul Bin Mansor

Nabawan

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Ceffly Bin Gaibin

Sook

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Jinus Bin Tahir

Kudat

JURUTERA AIR DAERAH
Hairul Bin Hasbi

Pulau Banggi

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
(Akan dimaklumkan kemudian)

Kota Marudu

JURUTERA AIR DAERAH
Jozs Band

Pitas

JURUTERA AIR DAERAH
Douglas Dann Milton Gumbilai

Beaufort

JURUTERA AIR DAERAH
Alchemy Lobo October M. Sabin

Kuala Penyu

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Mat. Shady Bin Mat. Bidin

Membakut

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Agku Mohd Yunus Bin Ag Latip

Sipitang

JURUTERA AIR DAERAH
Brandon Ka Jen Hau

Ranau

JURUTERA AIR DAERAH
Mohd. Royhaisham Bin Abd. Fattah @ Jeffry

Telupid

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Godfrey Anthony

Tongod/Pinangah

PEGAWAI KERJA AIR DAERAH
Albert Bin Lorons

Kota Belud

JURUTERA AIR DAERAH
Jesper M. Junim